Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nowe musli Mixit dla aktywnych – z proteinami i kokosem

Wysokiej jakości proteiny i baza dla musli z mąką kokosową to nowa propozycja od Mixit.pl, platformy specjalizującej się w mieszankach musli i kasz na życzenie oraz zdrowych przekąskach.

Z początkiem listopada Mixit wprowadza na polski rynek nową mieszankę musli, dedykowaną osobom aktywnym.

Wprowadzenie protein do naszej oferty było kwestią czasu. Jako osoby bardzo aktywne wiemy jak ważne jest wspieranie siły i wytrzymałości organizmu. Dlatego postawiliśmy na wysokiej jakości białko serwatkowe uzyskiwane metodą CFM – mówi Martin Wallner, współwłaściciel Mixit.

CFM to specjalna metoda filtracji przy pomocy ceramicznych filtrów, które przepuszczają jedynie białka, zapobiegając przed przedostaniem się do produktu niepotrzebnych składników takich jak: tłuszcz, laktoza czy zanieczyszczenia. W efekcie powstaje izolat, którego 90 proc. zawartości to skoncentrowane proteiny.

Również bez glutenu i laktozy, jest nowa podstawa musli – ryżanka kokosowa. To połączenie subtelnego smaku ryżu i egzotycznej woni kokosa będzie idealne dla wegan i osób z celiakią.

A dla wszystkich, którzy nie mogą już doczekać się świąt Bożego Narodzenia marka Mixit przygotowała też specjalną edycję kalendarza adwentowego. Smakowity kalendarz już wkrótce będzie dostępny na platformie zakupowej.

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *