Teraz czytane
Wolnowar. Z czym to się… je?

Wolnowar. Z czym to się… je?

wolnowar

Slowcooking to jeden z obowiązujących trendów w nowoczesnej kuchni. Szczególnie doceniają go osoby lubujące się w soczystych mięsach czy duszonych warzywach. Wiodący producent wolnowarów – marka Crock-Pot – wprowadził na rynek dwa nowe modele urządzeń do wolnego gotowania.

Jak wybrać odpowiedni wolnowar?

Odpowiedni sprzęt do wolnego gotowania powinien wyróżniać się trwałością i solidnym wykonaniem. Takimi cechami mogą pochwalić się wolnowary marki Crock-Pot. Firma, która w projektowaniu swoich urządzeń przywiązuje szczególną uwagę do funkcjonalności, zaprezentowała w ostatnim czasie dwa nowe modele wolnowarów, które dzięki swoim usprawnieniom, zaskarbią sobie kolejne rzesze fanów.

wolnowar Jak wybrać odpowiedni wolnowar?

Przy wyborze odpowiedniego urządzenia wygoda użytkowania musi łączyć się z funkcjonalnością oraz pojemnością misy, która przekłada się na ilość porcji. Najnowszy wolnowar cyfrowy Crock-Pot 4,7l z uchylną pokrywą posiada prosty w obsłudze cyfrowy panel sterowania, który umożliwia m.in. wybór dwóch poziomów temperatury oraz funkcji podgrzewania. Objętość kamionkowego naczynia sprawia, że możemy przygotować solidny posiłek dla dużej rodziny. Najnowszy model wprowadzony do oferty marki Crock-Pot, dzięki swojej uchylnej pokrywie nie będzie powodował niepotrzebnego zabrudzenia. Pokrywy nie musimy odkładać na blat, dzięki czemu przestrzeń w kuchni pozostaje czysta. Każdemu takie usprawnienie z pewnością ułatwi codzienne dbanie o porządek, a możliwość mycia w zmywarce oszczędzi zużycie wody.

Czy warto?

Zobacz również
Hebel do kapusty - szybkie szatkowanie ręczne 13

Wydawać by się mogło, że wolnowar, gotując przez wiele godzin, jest urządzeniem pochłaniającym dużo energii. Nic bardziej mylnego. Urządzenia marki Crock-Pot, w tym nowy 3,5-litrowy wolnowar wykonany ze stali nierdzewnej, oszczędza do 75% energii w porównaniu do np. tradycyjnego piekarnika 2200W włączonego przez ponad 2 godziny na temperaturze 140 stopni Celsjusza. Nowy model wolnowaru, sprawdzi się przy przygotowaniu mniejszych posiłków. Ważnym elementem jest pojemność nowego urządzenia. 3,5-litrowe kamionkowe naczynie idealnie sprawdzi się w przygotowaniu mniejszych porcji bądź osób na diecie. Zastosowanie silikonowego uchwytu w pokrywie pozwoli na korzystanie z niej również w piekarniku.

Wolnowary Crock-Pot to urządzenia stworzone dla osób, chcących gotować zgodnie z ideą slowcookingu. To znaczy – zdrowo i bez zbędnego pośpiechu. Dzięki temperaturze nieprzekraczającej 100 stopni Celsjusza, potrawy w nich przygotowywane są bardzo aromatyczne i soczyste. Intuicyjna obsługa sprawia, że łatwo się je włącza i wybiera żądany tryb pracy. Nie tylko do gotowania mięs, ale również innych potraw, a nawet deserów. Wolnowary Crock-Pot to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wolny czas. Potrawa przygotowywana w wolnowarze, może pozostać zostawiona bez nadzoru -robi się praktycznie sama. Zaoszczędzone godziny gotowania możemy poświęcić na spotkanie z przyjaciółmi czy rozwijanie swoich hobby.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2019 ABCgotowanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry