Teraz czytane
„Spotkanie ze smakiem”- nowy kulinarny  program od KAMIS w TVN

„Spotkanie ze smakiem”- nowy kulinarny  program od KAMIS w TVN

Spotkanie ze smakiem

Ruszyła wiosenna kampania marki KAMIS. Osią działań jest autorski program kulinarny marki – „Spotkanie ze smakiem”, prowadzony przez Pascala Brodnickiego i Pawła Dobrzańskiego, uczestników Azja Express.

Dobranie przypraw i ziół do dań, zarówno tych egzotycznych jak i tradycyjnych to sztuka. Dlatego KAMIS przygotował program kulinarny, w którym znany kucharz, Pascal Brodnicki i jego przyjaciel Paweł Dobrzański uczą jak wybrać odpowiednie przyprawy do potraw, tworząc przy tym ciekawe połączenia smakowe. Panowie w ramach koleżeńskiej rywalizacji przygotowują dania pełne intensywnych smaków.

Każdy odcinek „Spotkania ze smakiem” poświęcony jest w całości jednej przyprawie. Oprócz prezentowanych przepisów z jej użyciem, Pascal i Paweł opowiadają o ciekawostkach związanych z historią, uprawą i rolą przypraw w kuchni.

Pięciominutowy program „Spotkanie ze smakiem” można oglądać w ramówce TVN w niedzielę o 17:50.

http://player.pl/programy-online/spotkanie-ze-smakiem-odcinki,5119

Oprócz dedykowanego programu TV, wiosną przyprawy KAMIS dodadzą smaku w programach śniadaniowych „Dzień Dobry TVN” i „Pytanie na Śniadanie”, programie kulinarnym „Ewa Gotuje” oraz specjalnych odcinkach „Smakuj Świat z Pascalem” na TVN Style, które zrealizowano na Zanzibarze.

Zobacz również
Właściwości i korzyści płynące z stosowania mieszanek ziół 14

Wokół programu zbudowana została też komunikacja online. Na stronie KAMIS w zakładce: „Spotkanie ze smakiem” zamieszczane są przepisy zaprezentowane w programie. Kampanię wspomagają działania w social media: na Facebooku i Instagramie oraz kampania display.

 

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2019 ABCgotowanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry