Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Termosy gastronomiczne

Jako osoby związane z branżą gastronomiczną wiecie doskonale, jak ważnym elementem wielu wydarzeń są bufety. Organizacja konferencji, szkoleń, czy nawet bankietów i wesel nie obejdzie się bez dobrze wyposażonego szwedzkiego stołu.

To, co się na nim znajdzie zależy od fantazji Waszych klientów, czy gości Waszej restauracji. Możecie serwować gorące dania główne, przystawki, desery, czy fontanny czekolady. Wszystko zależy od wielkości i charakteru wydarzenia. Jest jednak jeden element, który nieodłącznie kojarzy się z bufetem – gorące napoje. Aby móc zapewnić gościom dostęp do kawy czy herbaty przez cały czas trwania wydarzenia, należy oddać do ich użytku termosy gastronomiczne. Jest to niezwykle istotny element całego sprzętu gastronomicznego.

Termosy gastronomiczne pozwalają na zapewnienie gorących napojów dla dużej ilości osób bez konieczności obsługi kelnerskiej. Znacznie ułatwiają pracę personelowi, a gościom dają możliwość nieograniczonego dostępu do napojów. Są używane przez dużą ilość osób, więc ich wybór jest niezwykle ważny. Źle dobrane mogą szybko się zużyć i utrudnić pracę.

Jakie termosy gastronomiczne wybrać? W naszej ofercie sprzętu gastronomicznego znajduje się kilka rodzajów termosów gastronomicznych polskiej marki Stalglast.

1. Termosy stołowe z klapką – bardzo estetyczne termosy ze stalowym wkładem, które doskonale izolują ciepło, zachowując przy tym elegancki wygląd.

Termos gastronomiczny z klapką 1,5l http://www.gastrro.pl/stalgast-termos-stolowy-z-klapka-15-l-386150.html

2. Termosy stołowe z pompką – funkcjonalne i wygodne. Wyposażone we wkład ze stali nierdzewnej oraz otwieraną pokrywę z blokadą przycisku pompki.

Termos stołowy z pompką 1,9l http://www.gastrro.pl/stalgast-termos-stolowy-z-pompka-19-l-383190.html

3. Klasyczne termosy stołowe z odkręcaną pokrywą – termosy gastronomiczne ze stali nierdzewnej. Idealne do gorących i zimnych napojów. 

Termos stołowy 2l http://www.gastrro.pl/stalgast-termos-stolowy-20-l-382201.html

4. Termosy stołowe z przyciskiem – posiadają wkład ze stali nierdzewnej oraz pokrywę i uchwyt z polipropylenu. Poręczne i komfortowe w użyciu.

Termos stołowy z przyciskiem 2l http://www.gastrro.pl/stalgast-termos-stolowy-z-przyciskiem-20-l-382200.html

5. Termosy cateringowe – największe spośród dostępnych modeli, przeznaczone dla dużej ilości osób. Obudowa i wnętrze zostały wykonane ze stali nierdzewnej, a składane nogi ułatwiają ich przechowywanie.

Termos cateringowy 15l http://www.gastrro.pl/stalgast-termos-cateringowy-14-l-385140.html

 

Jak widać dostępność i różnorodność termosów jest bardzo duża, więc z łatwością dopasujecie ten sprzęt gastronomiczny do Waszych potrzeb, wzbogacając tym samym Wasze cateringowe zaplecze.

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *