Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Specjalne kieliszki do szampana

Jednym z najpopularniejszych prezentów dla państwa młodych oraz par są kieliszki do szampana wraz z butelką alkoholu by można je było od razu przetestować. W zależności od osób wręczających je nam, dostaniemy dwie sztuki bądź cały komplet. Niezależnie od ilości postarajmy się by nasze kieliszki do szampana wyróżniły się na tle innych.

Przy posiadaniu minimalnych zdolności plastycznych możemy wykonać jedyne w swoim rodzaju kieliszki dla naszych przyjaciół. Pierwszą opcją jest oplecenie nóżek kieliszków kolorową tasiemkę w różnych kolorach, oraz przyklejenia do nich niewielkich dekoracji określających przynależność do właściciela. Bardziej kreatywnym rozwiązaniem jest pomalowanie ich farbami do szkła w ulubione motywy osób obdarowanych. w tym momencie możemy wykorzystać preferowane wzory z natury, gier komputerowych, filmów czy książek. Ostatnią propozycja jest przygotowanie stroików z piórek, koronki, haftek czy diamencików. Z reguły tego typy ozdobniki są wielokrotnego użytku i można je w łatwy sposób ściągnąć, a kieliszek umyć bez obawy o zniszczenia.

Jeśli nie posiadamy zdolności plastycznych, a samo wycięcie zdjęcia sprawia nam trudności, mamy możliwość wykonania w jednej z firm specjalizujących się w spersonalizowanymi prezentami na zamówienie. Wśród nich znajdziemy sklep internetowy mygiftdna.pl oferujący szeroki wybór kieliszków z szeroką gamą wzorów i cytatów do wyboru. Kieliszki są wykonane z wysokiej jakości szkła ręcznie formowanego. Produkt zwęża się ku górze, co nadaje im niezwykłej smukłości oraz zaspokoi wrażliwość zarówno płci męskiej jak i żeńskiej. Posiadają on 180 ml pojemności, a ich wysokość jest równa 24,8 cm. Produkt jest o tyle wyjątkowy, iż cały przebieg produkcji znajduje się na terenie Polski. Jednocześnie kupujemy oryginalne kieliszki dla bliskich, a z drugiej strony wspieramy polskich przedsiębiorców.

Kieliszki do szampana są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich zakochanych. Dzięki temu pozostawisz po sobie wieczny upominek, który będzie nie tylko przydatny ale również estetyczny.

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *