Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Naturalny napój na bazie świeżo tłoczonego soku „Musujące jabłko” marki Bracia Sadownicy

Tłoczony na zimno sok połączony z wodą i bąbelkami… Pierwszy na rynku naturalny napój na bazie soku tłoczonego – bez dodatku cukru, barwników czy konserwantów. Lekki, orzeźwiający smak i naturalne składniki – takie jest „Musujące Jabłko” Braci Sadowników. Codzienna przekąska w niecodziennej formie.

Siła „Musującego Jabłka” tkwi w jego prostocie – bez kombinowania i szukania zamienników. To po prostu uczciwa receptura produktu i prosty skład z min. 60% udziałem świeżo tłoczonych soków owocowychNapój nie zawiera dodatku cukru, konserwantów czy barwników, bo Bracia Sadownicy mają zaufanie do sadu i natury. To ona podpowiada najlepsze smaki: klasyczne Musujące Jabłko oraz Musujące Jabłko z dodatkiem kwiatu bzu, agrestu, czarnej porzeczki czy śliwki. Odrobina wody i bąbelków sprawia, że jest mniej słodki, ale za to bardziej orzeźwiający, a pobyt w lodówce dodaje mu charakteru.

Napoje dostępne są w opakowaniach przyjaznych środowisku – szklanych butelkach z kapslem typu twist-off. Można je już kupić w sklepach detalicznych i sieciach supermarketów.

Bracia Sadownicy Musujące Jabłko


Bracia Sadownicy Musujące Jabłko i agrest


Bracia Sadownicy Musujące Jabłko i kwiat bzu


Bracia Sadownicy Musujące Jabłko i czarna porzeczka

Cena: ok. 4 zł/ 330 ml

 

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *