Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Marka Hotpoint zdobywa cztery nagrody iF Design A

 

Cztery urządzenia do zabudowy z serii Hotpoint CLASS 9 zostały uhonorowane nagrodami o międzynarodowej renomie iF DESIGN AWARDS. Seria urządzeń do zabudowy Hotpoint, obejmująca płytę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, piekarnik parowy oraz ekspres do kawy, otrzymała prestiżową nagrodę iF – wyraz doskonałego połączenia oryginalnego wzornictwa, innowacyjnych rozwiązań i wysokiej wydajności tych urządzeń.

iF DESIGN AWARD jest jednym z najbardziej uznawanych konkursów wzornictwa na świecie, w którym ponad 5 500 urządzeń z 59 krajów walczy o przyznanie prestiżowej nagrody iF za doskonałe osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa. Cztery urządzenia z najnowszej serii do zabudowy marki Hotpoint zdobyły najwyższe uznanie jury konkursu, złożonego z 58 międzynarodowej sławy ekspertów w dziedzinie wzornictwa.

„Ogromnie się cieszymy z otrzymania nagród iF dla urządzeń z naszej nowej linii do zabudowy, ponieważ produkty te są doskonałym odzwierciedleniem naszej misji projektowania – dostosowanego do potrzeb naszych klientów” – mówi Krzysztof Sobula, Dyrektor ds. Marketingu Whirlpool Polska i Kraje Bałtyckie. „To projekty powstające w pełnej harmonii z domami i stylem życia naszych klientów, oferujące innowacyjne rozwiązania”.

W swojej linii do zabudowy marka Hotpoint stworzyła zestaw najwyższej jakości urządzeń, które stanowią doskonałe dopełnienie nowoczesnej kuchni. Urządzenia te, dzięki swojej rozszerzonej funkcjonalności, dużej wydajności i eleganckiemu designowi spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Płyta indukcyjna Hotpoint

W płytach indukcyjnych marki Hotpoint zastosowano innowacyjne pole grzejne Flexi Zone. To podłużne pole grzejne umożliwia elastyczne gotowanie na całej jego powierzchni w dużych brytfankach lub mniejszych naczyniach. Pozwala przy tym utrzymać stałą temperaturę naczyń. Jest to możliwie dzięki elektronicznie połączonym elementom indukcyjnym, które mogą pracować razem lub zupełnie niezależnie. Dzięki technologii Flexi Zone powierzchnia gotowania może przystosować się do każdej wielkości naczynia i stylu gotowania, pozwalając na doskonałą dystrybucję ciepła i przyrządzanie potraw najwyższej jakości.

Kuchenka mikrofalowa Hotpoint do zabudowy

Kuchenki mikrofalowe Hotpoint do zabudowy są pełne innowacyjnych rozwiązań i funkcji, dzięki którym są niezastąpionym partnerem w szybkim, beztłuszczowym, pysznym oraz pożywnym gotowaniu. Niezależnie od tego, czy przygotowujemy kruche ciasto z owocami czy delikatne warzywa na parze, możemy bez wysiłku osiągnąć pożądane rezultaty dzięki funkcjom Crisp i Steam oraz innowacyjnemu systemowi 3D. Emitują one mikrofale z dwóch oddzielnych punktów wejścia w różnych ustawieniach czasowych dla doskonalszego i optymalnego rozprowadzania fal w całej komorze kuchenki, co prowadzi do oszczędności czasu gotowania oraz obniżenia zużycia energii. Tak zaprojektowana kuchenka mikrofalowa pomoże nam przygotować smaczne posiłki dla naszych najbliższych.

Piekarnik parowy Hotpoint do zabudowy

Nowy, elegancki piekarnik parowy Hotpoint został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wszechstronności: jako dodatek do funkcji parowej można zastosować funkcję wentylacji dla uzyskania doskonałych, złocisto-brązowych wypieków. Natomiast połączenie trybów wentylacji i pary zapewnia przygotowanie kruchych i jednocześnie miękkich potraw w krótszym czasie. Dzięki właściwemu ustawieniu poziomu wilgotności i temperatury, potrawy będą chrupiące na zewnątrz i jednocześnie delikatne w środku. To doskonała kombinacja w przygotowywaniu pieczeni, mrożonek oraz deserów. Inteligentne ustawienia programów gotowania oraz zintegrowany czujnik temperatury pomogą w szybkim rozmrażaniu, podgrzewaniu i gotowaniu, podczas gdy intuicyjne sterowanie dotykowe zapewni łatwość użytkowania.

Ekspres do kawy Hotpoint do zabudowy

Zaprojektowany, aby idealnie współgrać z prostym i nowoczesnym wzornictwem pozostałych urządzeń linii Hotpoint do zabudowy, ekspres do kawy Hotpoint pozwala w prosty sposób delektować się doskonałym smakiem kawy. Niezależnie od tego, czy wolimy świeży smak pełnych ziaren czy intensywny smak espresso z ziaren zmielonych, ekspres Hotpoint oferuje precyzyjne ustawienia temperatury oraz kontrolę ilości napoju dla uzyskania smaku dopasowanego do indywidualnych preferencji. Zintegrowany spieniacz do mleka doskonale dopełni kawowe doznania każdego smakosza.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *