Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Kolacja walentynkowa – zamów profesjonalny catering

Prezenty walentynkowe, które zachwycają, wcale nie muszą być wyszukane. Czasem wystarczy romantyczna kolacja, aby w piękny sposób pokazać siłę uczuć. Problem pojawia się jednak wówczas, gdy nie należymy do najwybitniejszych kucharzy. Owszem, zawsze należy docenić starania nawet, jeśli efekt końcowy pozostawia nieco do życzenia, czy jednak narażanie partnera na niestrawność to jedyne rozwiązanie? Okazuje się, że wcale nie musi tak być, a alternatywą dla niego bywa zamówienie firmy cateringowej.

Zalety kolacji walentynkowej

Dlaczego kolacja w Walentynki cieszy się tak dużą popularnością nawet pomimo tego, że trudno jest określać ją mianem prezentu oryginalnego? Na pierwszy plan wysuwa się to, że jest znakomitą okazją do tego, aby pobyć tylko we dwoje i znaleźć chwilę czasu bez niepotrzebnych rozpraszaczy. Owszem, można wybrać się do kina, wesołego miasteczka albo na basen, trudno jednak stworzyć wówczas nastrój intymności pozwalający na mówienie otwarcie o naszych uczuciach. Kolacja stwarza taką możliwość, a do tego może trwać tak długo, jak długo mamy na to ochotę.
Walentynkowa kolacja daje też pewność, że każda ze stron będzie zadowolona z mile spędzonego czasu. Wybór filmu w kinie może budzić kontrowersje, nie każdy przepada też za taką samą formą aktywności fizycznej. Smaczne jedzenie sprawia jednak przyjemność niemal każdemu, a nawet jeśli para nie ma takich samych upodobań kulinarnych, zawsze można przygotować ulubione potrawy każdego z partnerów.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnego cateringu?

Może się wydawać, że profesjonalny catering jest uznawany za atrakcyjny przede wszystkim dlatego, że pozwala uniknąć kulinarnej katastrofy. Rzeczywiście, jest to jedna z jego największych zalet, nie można jednak nie zgodzić się z tym, że nie jest to wcale jedyna korzyść, jaką pociąga on za sobą.
Profesjonalny catering na kolację walentynkową to również znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które marzą o celebrowaniu święta zakochanych, nie mają jednak na tyle dużo czasu, aby samodzielnie przygotować małą ucztę. Jeśli kolacja ma być czymś więcej niż żywnością wysoko przetworzoną odgrzaną w piekarniku, jej przygotowanie wymaga czasu i zaangażowania. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, jeśli zależy nam również na tym, aby walentynkowa uczta było niespodzianką, często już samo uśpienie czujności partnera jest bowiem trudnym zadaniem.
Nie można nie docenić i tego, że profesjonalny catering daje gwarancję, że potrawy serwowane podczas kolacji walentynkowej powstaną z wykorzystaniem najlepszych składników i będą naprawdę smaczne. Wiele firm tego typu może nam zresztą zaproponować nawet specjalne walentynkowe menu, co jest znakomitym pomysłem zwłaszcza, jeśli nie obawiamy się kulinarnych eksperymentów.

Profesjonalny catering – czy to się opłaca?

Nie brakuje osób, które nie zastanawiają się nawet nad profesjonalnym cateringiem obawiając się, że będzie on rozwiązaniem wyjątkowo drogim. Na szczęście, okazuje się, że nie mamy powodów do obaw. Coraz większa konkurencja na rynku przyczynia się do systematycznego obniżania jego cen.

Artykuł został przygotowany we współpracy z Izabelą Płóciennik, świadczącą usługi cateringowe we Wrocławiu.

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *