Teraz czytane
Aplikacja Diet Watch: twój osobisty dietetyk

Aplikacja Diet Watch: twój osobisty dietetyk

Diet Watch to pierwsza tego typu aplikacja dostępna na smartwatche oraz smartfony, która dopasowuje plan dietetyczny do użytkownika, dzięki czemu realnie pomaga utrzymywać właściwy bilans kaloryczny.

Darmowa aplikacja działająca w czasie rzeczywistym pozwala utrzymać zdrowa dietę i wagę. Na podstawie informacji udzielonych przez użytkownika i przy pomocy profesjonalnych dietetyków, Diet Watch opracowuje plan żywieniowy, przygotowywany we współpracy z profesjonalnym dietetykiem, przez co każdy z dostępnych planów jest odpowiednio zbilansowany.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji musisz podać wiek, wagę i wzrost, co pozwoli obliczyć BMI. Na tej podstawie Diet Watch stworzy indywidualny plan żywieniowy z menu rozpisanym na 7 dni, włącznie z przepisami na konkretne dania. W utrzymaniu systematyczności pomogą codzienne powiadomienia o posiłkach, a także przyjętych i spalonych kaloriach oraz poziomie przyjętych płynów. Oczywiście, zaproponowany plan można modyfikować i dodawać własne pozycje, co ma ogromne znaczenie dla rzetelności wyliczeń

Zobacz również

diet-watch-aplikacja

Korzystanie z porad Diet Watch pomoże Ci jeść zdrowiej i przygotowywać dobrze zbilansowane posiłki. Dzięki biężacym informacjom będziesz wiedziec, ile kalorii przyjmujesz i spalasz oraz czy właściwy bilans jest zachowany.

Zobacz komentarze (0)

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

© 2019 ABCgotowanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przewiń do góry